יום שישי, 26 יולי, 2019, 13:59

Magic Mike מול Chippendales

עד שאשב ואכתוב את החווית שלי משבעה ימים ושבעה לילות בלאס וגאס, הנה הצצה לאירוע אחד שלא ממש חוויתי במלואו (כי התרוצצתי משיעור לשיעור ורק הצצתי בין לבין.)
באולם שמעבר לכביש (למעשה – האולם שבגללו כן נשמתי אויר של 45 מעלות מדי פעם בין חללים ממוזגים) היו חמישה מסלולי רולר דרבי טבין ומודבקים. ועל ארבעה מהם התרחשו משחקים, כל הזמן. אז כן, היה מה לראות. ואם לא ידעת איפה כדאי לך לשבת, או בעצם, אם לא הגעת למשחק מסוים במסלולים 2-4 כי חברה שלך בדיוק משחקת, המקום ללכת אליו הוא מסלול מספר 1, זה שיש מולו שתי טריבונות שלפעמים יהיו מלאות עד אפס מקום, כולל ישיבה על הרצפה עד לקו האדום (שאחריו זה אזור לשופטים להתגלגל. כולן יודעות).
במסלול 1 יש את המשחקים הכי שווים שמושכים הכי הרבה קהל. וזה המשחק שאת תמונותיו שלפתי מעמוד פייסבוק שמוקדש לתמונות מהכנס. איזה מזל. כי אני לא צילמתי ובטח שלא מהקווים עם מצלמה ראויה.

הנה תמונות ומעט הסברים.
המשחקים תמיד זוכים לשם. זה יכול להיות קיטו מול טבעונים, סטרטרק מול מלחמת הכוכבים ועוד. אני רואה עכשיו, רגע אחרי שסיימנו, כשהזיעה ממגיני הברכיים שלנו עוד לא התנדפה, איך אנשים מארגנים את המשחקים של השנה הבאה. מעלים רעיונות, שמות, למי זה מיועד (רמת שחקנים, הגבלת מגדר או לא) ואנשים מתנדבים לשחק. מגניב לאללה. יום אחד גם אני אשתתף בזה (יולי 2020).
המשחק האמור נערך לדעתי כל שנה. כמו הרבה יוזמות אחרות שמתרחשות במהלך הכנס, יש בו אלמנט של גיוס כספים למטרה מסוימת (אני לא זוכרת מה היתה המטרה של המשחק הזה). איך גויסו הכספים? התמונות יראו. צריך להבין שבכנס היתה נוכחות נשית ברמה של 90% בערך (תחושה שלי, אין לי גישה לסטטיסטיקות) ונוכחות גברית של בערך 5% (שוב, עם אותה ההסתייגות), יש קהל אוהד ונלהב למשחק בו השחקנים הם גברים, שחקנים משכמם ומעלה וערומים באותה הרמה. אז כן, יש פה פוטנציאל לגיוס כסף.
כשיש נושא למשחק – התלבושות בהתאם. במקרה הזה – צ'יפנדייל. אפשר לתאר את הביגוד, או ליתר דיוק, את היעדרו (ובשלב זה, כתרגיל לקוראות, אני אתן כותרת של משחק אחר שהיה במגדר מעורב: "ציצים נגד טוסיקים").

התמונות כולן הן של Purple Turtle Photography (אני עוד לא יודעת איך לעשות קישורים לחיצים בממשק החדש הזה, שלפחות מיושר לימין אז מה לי כי אלין.
https://www.facebook.com/PurpleTurtlePhotography/ )

ישבן שעומד מאחורי ההצהרות שעליו
השופטים, שאמורים ללבוש חולצת פסים כמו שופטים – זרמו עם הרעיון של הפסים למימוש בהתאם לרוח המשחק
גם השופטות שאחראיות על הטיימר בקופסת העונשין התלבשו בהתאם לנושא. לפחות הפרשנות שלהן לנושא…
אני חושבת שהבחור הזה היה ילד רע או משהו…
את זה אני זוכרת. הייתה איזו הפסקה קצרצרה ובמהלכה ניגנו את YMCA.
האם זה Optimus Grime? או שמדובר בבחור מזוקן אחר שמלהטט על הסקייטים? (כמה יפה הוא עושה את הcross-over!)
כן, זה הוא. איזה תותח עולמי. וראו נא את השופטת שלידו. גם היא, יצוגית – הרי היא לובשת פסים.
זה לא נראה לי כמו שכיבות סמיכה אז כנראה שמדובר בריקוד צ'יפנדיילי של שחקני שתי הקבוצות. ועוד כמה אוהדות?
כך מגייסים כספים.
כח עזר לגיוס. וכמו שאפשר לראות, הבחורה עומדת בחוקי מדינת נוואדה בקשר לחשיפת גוף: איברי הרביה שלה מכוסים, חור הטוסיק שלה מכוסה וגם, ליתר ביטחון, הפטמות. חוקי לפי הספר.
מהתחתונים, למזוודה. כמקובל.

הכל ברוח טובה, כן? כי את זה היה שם בטונות. רוח טובה.

הגב