יום שישי, 10 אפריל, 2015, 22:56

המנהל רוצה לדבר איתך

זה מה שאור אמרה לי אתמול.
לא, לא נבהלתי, לא עשיתי שום דבר רע והוא בכלל לא המנהל שלי.
בכלל, רציתי לדבר איתו בעצמי.

(הפוסט הקודם בנושא, שנותן רקע, לא התפרסם בעדכונים. הנה הוא).

מה שקרה עם אור ועם ההסכמה שהשגתי עם מנהל בית הספר ש"היא תיכנס כמה פעמים לשיעור מדע של כיתת ז-ח-ט", זה שאור הלכה כמה פעמים לשיעור מדע. אחר כך היא הלכה לשיעורי מדע בשבוע שאחרי ובזה שאחריו וגם הצטרפה לכיתה שלה ליום טיול בשלג שהיה להם.
בשלב מסוים היא החליטה להישאר גם לשיעור מתמטיקה שמגיע מיד אחרי מדע ובשוונג היא גם הוסיפה את הבקרים שיש בהם humanities. מפה לשם, השבוע היא הלכה לבית הספר כל בוקר. וזה לא צחוק – זה שמונה וחצי, שם. והיא צריכה להתעורר לבד ולהתארגן לבד ולהגיע לבד. ממש כאב לי הלב.

אז הוא רוצה לדבר איתי.
קפצתי לבית הספר בהפסקת הצהריים. מצאתי את המנהל. הוא אמר לי: נראה לי שכדאי שהיא תהיה רשומה. לא שבשלב הזה של השנה זה משנה לנו משהו מבחינת תקצוב, אבל את יודעת, ביטוח וזה.

כבר יש לי טופס הרשמה מלא עבורה. תכננתי לרשום אותה כתלמידה מן המניין לשנת הלימודים הבאה. אז אני ארשום אותה כבר לשנה זו. זה אומר שהיא תהיה רשומה בשני בתי ספר במקביל, מה שאסור לפני כיתה ח' אבל אני סומכת עליהם שהם יפתרו את הבעיה.

רק שלא תלך יותר מדי לבית הספר. חבל לי על הזמן הזה. אמרתי לה כבר – תגמרי את היחידות הנוכחיות במדע ובמתמטיקה ותעברי לנסות את המקצועות הבאים. אל תעשי הכל בבת אחת. תשאירי לך מספיק זמן לישון ולחלום.
היא לא מקשיבה לי.

2 Comments

  • שירה הגיב:

    זה יפה בעיני שיש לה את הדרך שלה שהיא לאו דווקא הדרך שחשבת עליה. שזה בא לגמרי מבפנים וממנה

    • נעמה הגיב:

      כן. וכשהיא נעצבת מזה שאני מביעה געגועים, אני מזכירה לה שהיא צריכה לעשות מה שמתאים לה ושהגעגועים שלי הם הבעיה שלי ולא שלה. זה לא צריך לעצור אותה.

הגב