יום שלישי, 06 יולי, 2010, 08:42

אצל מימי

Monday, July 5, Kokanee Creek Provincial Park, Nelson, Kootenay, BC

לא מתרגלים לזה אבל עם הזמן הגלים קצת שוככים.
חוצמזה שאני רגילה מהבית להכין חביתות על מחבת משופע.

3 משבצות משמאל לטריילר שלנו חנה ביתנוסע מהסוג שבא בחתיכה אחת, בגודל בינוני , מדגם ישן. בבוקר יצאו מתוכו שני בחורים צעירים ודרך הדלת הפתוחה יכולתי להראות שפנים המגורון שלהם נראה בדיוק כפי שאפשר לתאר בית של שני בחורים צעירים עם שערות ארוכות. ממש התחשק לי להסתער שם עם שקית אשפה (אלואים מה נהיה ממני) אבל בדיוק בשביל חשקים כאלה יש את האוטו שלנו. אז הסתערתי עליו.

אחר הצהריים נסענו עם אֶוו (המארחת שלנו. Eve) ואליה המתוק (אם מותר עדיין לכנות בכינוי הזה בנים בגיל 10) אל מימי וגארי. יש להם עסק למכירת מוצרי מזון אורגניים (יבשים) בכמויות גדולות ובמחירים טובים.
אנחנו לא בעניין כמויות אבל מחירים טובים אני אוהבת 🙂


מימי וגארי עברו לקנדה מארה"ב לפני כמה שנים, ברור למה.
יש להם שני ילדים: נח וקובי (זה קיצור של "יעקבה". לא משקרת). חמודים לאללה (אם מותר לומר חמודים על נערים בגיל הזה) ויש להם נחלה על צלע ההר עם גינת ירקות ועצים ואסם ועוד כמה מבנים ונוף לעמק.
החווה של מימי

בסוף החודש אח של גארי מתחתן והחתונה תיערך בנחלה שלהם. האח הקים טיפי בקצה המרוחק של השטח והוא עובד במרץ להתאים את המקום לאירוע כזה.
כי זאת לא תהיה חתונה של כמה שעות אלא אירוע שימשך כמה ימים. יגיעו אורחים מרחוק ויחנו שם באוהלים שלהם ויהיה מטבח מרכזי וחדרי שירותים ומקלחת ואזור למדורה וכו'.
הנה השירותים-מקלחות בהתהוות.

shower-2be

אני מקווה שאהיה באזור בסוף החודש כדי לבוא לעזור בבישולים ולראות את ההתרחשות המעניינת הזאת.
יש להם ערוץ של נחל שוצף בחלקה ממנו מגיעים אליהם המים ושוב שמעתי את המשפט: “זה בא מהנחל וחוזר אל הנחל, זה לא מתבזבז". אבל…


נטע וקובי חיזרו אחת אחרי השניה על הטרמפולינה בזמן שמימי, אוו ואני שקלנו חיטה ודבש במטבח. אין לי מושג איפה אני הולכת לשים את כל העדשים האלה. נצטרך להוציא מהבית איזו ילדה.

איזו משפחה נחמדת. איזה מזל שהם חברים של אוו ושאוו היא כזאת בולדוזר של קשרים. כשחזרנו משם, בזמן שאני טחנתי את החיטה לקמח במטחנה שלהם ועשיתי המון רעש, היא התקשרה לבעלים של CSA פה בעיר כדי לשווק אותנו. ככל הנראה זה המקום הבא שנחנה בו. למרבה הצער – הפארק הזה שאנחנו ישנים בו הלילה הוא פארק מאוד מבוקש ובתפוסה מלאה למרות שלגמרי יום שני היום. כנראה ששוב נתקפל אחרי לילה.

הגב